Wakacyjne zajęcia taneczno-gimnastyczne dla dzieci

Szukasz zajęć dla swojego dziecka na wakacje? Mieszkasz na Bemowie i chcesz, aby aktywnie spędziło czas, bawiąc się i ucząc? Mamy dla Ciebie fajną propozycję.

Nasze wakacyjne zajęcia taneczno-gimnastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat to prawdziwa gratka dla fanów tańca, gimnastyki, ale przede wszystkim dobrej zabawy.

Co w programie?

Warsztaty Zumby – to będzie niezwykła podróż po różnych stylach tanecznych z całego świata. Twoje dziecko odkryje radość, jaką daje ruch, oraz nauczy się wyrażania siebie poprzez taniec.

Warsztaty gimnastyki z elementami akrobatyki – będziemy rozwijać równowagę, gibkość oraz siłę fizyczną. Ćwiczenia dostosowane będą do wieku i umiejętności. Dodatkowo pojawią się elementy z akrobatyki – wszystko pod czujnym okiem instruktorki Natalii.

Oczywiście nie zabraknie konkursów i zabaw ruchowych – w końcu to czas wolny od szkoły.

 

Co zyska Twoje dziecko?

  • Rozładuje nadmiar energii: Po zajęciach Twoje dziecko wróci do domu pełne pozytywnych wrażeń i spokojnie spędzi wieczór. Jeżeli ma trudności z zasypianiem, to po naszych zajęciach zaśnie bez problemu.
  • Poprawa koordynacji ruchowej i poczucia rytmu: Jedna z naszych uczestniczek, Zosia, miała trudności z koordynacją, ale po kilku zajęciach taneczno-gimnastycznych, odczuła ogromną poprawę i zaczęła bardziej cieszyć się z zajęć W-F w szkole.
  • Nowe przyjaźnie: Nasz program pomaga dzieciom nawiązywać nowe znajomości. Twoje dziecko z radością opowie o nowych kolegach i koleżankach poznanych na zajęciach.
  • Wzrost pewności siebie: Dzięki sukcesom osiąganym na zajęciach, Twoje dziecko zyska większą pewność siebie – żaden apel lub konkurs nie będzie już stanowił problemu.

 

Bonus dla rodziców

Nasze wakacyjne zajęcia to również bonus dla Ciebie drogi rodzicu – zyskasz 2 godziny tylko dla siebie. Możesz pojechać do sklepu, ugotować obiad lub po prostu odpocząć.

 

HARMONOGRAM

➡️ poniedziałki i środy, godzina 11:00

➡️ 150 zł / tydzień

📍 Bemowskie Centrum Kultury, ul. Powstańców Śląskich 108A

✔️ ZApisz dziecko

 

Masz pytania?

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszych zajęć, to skontaktuj się z nami – pomożemy w wyborze i podjęciu decyzji.

telefon: 573 347 454

e-mail: [email protected]