Wakacyjny stretching

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia stretchingu na Bemowie. Wakacje to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. To idealny moment, aby zająć się sobą, zrelaksować się i nabrać nowych sił. Zajęcia stretchingu to świetny sposób na aktywny wypoczynek, który pozwoli Ci wrócić do codziennych obowiązków z nową energią i lepszym samopoczuciem.

 

HARMONOGRAM

➡️ wtorki i czwartki, 21:00

➡️ 140 zł / miesiąc

📍 Bemowskie Centrum Kultury, ul. Powstańców Śląskich 108A

✔️ ZAPISZ SIĘ

 

Co to jest stretching?

To doskonały sposób na poprawę elastyczności ciała, redukcję stresu i poprawę samopoczucia. Nasze zajęcia to połączenie oddechowych, rozluźniających i rozciągających ćwiczeń przy muzyce, które wykorzystują elementy klasycznej jogi i pilatesu. Zajęcia są szczególnie polecane dla osób, które spędzają wiele godzin w jednej pozycji np. pracując przy biurku.

 

Jakie korzyści odczujesz?

  • Twoje ciało stanie się bardziej elastyczne. Bez problemu sięgniesz przedmioty znajdujące się na wysokich półkach, a poranne wstawanie nie będzie powodowało bólu – Twoje mięśnie będą mniej sztywne.
  • Zajęcia staną się Twoim sposobem na relaks. Po nich poczujesz się odprężona / odprężony i poradzisz sobie z wyzwaniami dnia codziennego.
  • Poprawi się Twoje samopoczucie. Zmęczenie odejdzie w niepamięć, powróci dużo dobrej energii. Wieczorne zajęcia sprawią, że zregenerujesz się po całym dniu pracy.
  • Po kilku zajęciach odczujesz, że Twój sen stanie się głębszy i bardziej regenerujący. Wieczorne ćwiczenia sprawią, że wyciszysz się i przygotujesz do snu. Na drugi dzień energia gwarantowana!
  • Zredukujesz ból pleców i karku, dzięki czemu skupisz się na swoich obowiązkach bez nieprzyjemnych dolegliwości.
  • Nauczysz się lepiej słuchać swojego ciała. Zauważysz, kiedy Twoje mięśnie są zbyt napięte i potrzebują rozluźnienia. Dzięki temu unikniesz przeciążeń i kontuzji.
  • Poprawisz postawę ciała. Twoje plecy staną się prostsze, a ramiona mniej zaokrąglone. Poczujesz się pewniej, zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym.

 

Nie czekaj, zapisz się już dziś na nasze wakacyjne zajęcia stretchingu i odkryj, jak wspaniale można się poczuć dzięki regularnemu rozciąganiu!

✔️ ZAPISZ SIĘ

 

Masz pytania?

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszych zajęć, to skontaktuj się z nami – pomożemy w wyborze i podjęciu decyzji.

telefon: 573 347 454

e-mail: [email protected]