Trwają zapisy na stretching

Zapraszamy na zajęcia stretchingu na Nowym Bemowie.

Stretching – zadbaj o elastyczność i harmonię ciała.

Jeżeli szukasz sposobu na zrelaksowanie się, poprawę elastyczności i zwiększenie zakresu ruchu, to stretching jest tym, czego potrzebujesz. Na zajęciach łączymy elementy rozciągania z ćwiczeniami oddechowymi.

Dzięki regularnym ćwiczeniom poczujesz się lekko i swobodnie, a każdy ruch będzie przynosił ulgę. To idealne rozwiązanie na problem z bólem stawów i mięśni.

Nasze zajęcia pomogą Ci zdobyć energię i spokój.

 

Jak wygląda stretching?

Na początku każdych zajęć rozpoczynamy od dynamicznej rozgrzewki. Bieg, skłony, wymachy pobudzają krążenie, przygotowując ciało do dalszych ćwiczeń. To kluczowy moment, który pomaga uniknąć kontuzji i maksymalizuje korzyści z ćwiczeń.

Po rozgrzewce przechodzimy do serii różnorodnych ćwiczeń rozciągających, obejmujących różne grupy mięśniowe. Instruktor pomaga osiągnąć optymalny zakres ruchu. Podczas tych ćwiczeń skupiamy się nie tylko na poprawnym wykonaniu ćwiczenia, ale również na oddechu, co wspomaga relaksację i zwiększa efektywność.

Na zakończenie mamy elementy wyciszenia i rozluźnienia. Wykorzystujemy techniki oddechowe i delikatne ćwiczenia kojące, aby uczestnicy mogli zrelaksować się po intensywnych zajęciach. To również doskonała okazja do skupienia się na pozytywnych myślach i zresetowania głowy.

 

Jakie zmiany odczujesz?

  • Dzięki systematycznemu rozciąganiu wyrównasz postawę ciała. Zmniejszą się Twoje bóle pleców i szyi, poprawiając komfort podczas długotrwałego siedzenia.
  • Poprawisz elastyczność mięśni. Codzienne czynności, takie jak skłony czy skręty, wykonasz z łatwością i bez dyskomfortu.
  • Stretching rozluźni twoje spięte mięśnia, co przyniesie ulgę w przypadku napięć związanych z codziennymi aktywnościami.
  • Regularne ćwiczenia zwiększą przepływ krwi i poprawią krążenie. Zwiększysz poziom energii i witalności.
  • Zredukujesz stres i poprawisz samopoczucie. Życie stanie się przyjemniejsze, a Ty będziesz mniej się denerwować.
  • Zwiększysz elastyczność i siłę mięśniową, co przełoży się na ogólną sprawność fizyczną. Bez problemu przyniesiesz ciężkie zakupy ze sklepu.

 

Stretching

➡️ wtorki i czwartki 21:00

➡️ start po zebraniu grupy

📍 Bemowskie Centrum Kultury, ul. Powstańców Śląskich 108A

✔️ DOŁĄCZ DO GRUPY

 

Nie pasuje Ci termin lub lokalizacja?

Sprawdź w zakładce stretching nasze pozostałe grupy.

 

Masz pytania?

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszych zajęć, to skontaktuj się z nami – pomożemy w wyborze i podjęciu decyzji.

telefon: 573 347 454

e-mail: [email protected]