Aqua Mama

Zajęcia skierowane do kobiet w ciąży oraz kobiet po porodzie. Ćwiczenia w wodzie są na tyle bezpieczne, że można je wykonywać przez całą ciążę. Poprawa funkcjonowania układu krążenia oraz ujędrnienie skóry to jedne z zalet regularnego uczęszczania na te zajęcia. Do pozostałych korzyści należą: zmniejszenie dolegliwości bólowych (np. bóle krzyża), wzmocnienie mięśni, poprawa samopoczucia, redukcja stresu oraz napięcia. Aqua Mama to zajęcia, na których każda przyszła lub świeżo upieczona mama zrelaksuje się i zadba o kondycję psychofizyczną.

 

Co zyskasz?

  • Wzmocnisz mięśnie brzucha, co pozwoli Ci utrzymać lepszą postawę i uniknąć dolegliwości bólowych pleców.
  • Wzmocnisz mięśnie dna miednicy, co pomoże w zapobieganiu nietrzymania moczu. – Ćwiczenia w wodzie pomagają zredukować obrzęki nóg, co znacząco poprawi twój komfort podczas wykonywania codziennych czynności.
  • Ćwiczenia oddechowe, które poznasz podczas zajęć, będą przydatne nie tylko w trakcie porodu, ale również podczas cięższych zadań w życiu codziennym.
  • Regularne ćwiczenia w wodzie pomogą Ci szybciej zasypiać i utrzymać głęboki sen. Następnego dnia będziesz wypoczęta i pełna energii.
  • Nawiążesz nowe znajomości, co pomoże przy wymianie doświadczeń związanych z macierzyństwem.

 

Aktualnie nie prowadzimy zajęć Aqua Mama.