Instruktorzy

 • Tancerka, dyplomowana instruktorka tańca, Zumby i fitness, dietetyk, choreograf, specjalista z zakresu medycyny tańca. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki.

  Pod kierunkiem Piotra Galińskiego, znanego m.in. z Tańca z Gwiazdami, specjalizowała się w technice jazzowej. Tańczy z pasją łącząc w swoich zajęciach taniec...

  więcej...
 • Absolwentka Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi, dziennikarka oraz socjolog. Ukończyła podyplomowe studia choreograficzne na Uniwersytecie Rzeszowskim.

  Na co dzień pracuje jako pedagog tańca i instruktor w wielu warszawskich szkołach i klubach tańca. Jej specjalizacją jest taniec współczesny oraz Zumba.

  Współpracuje z polskimi artystami...

  więcej...
 • Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat, w dziecięcym zespole tanecznym.

  Uczestniczka licznych kursów i warsztatów tanecznych (m.in. taniec towarzyski, salsa, twerk, reggaeton, pole dance).

  Zumba stała się jej pasją od pierwszych zajęć, na które trafiła w 2012 roku i od tamtej pory stanowi nieodłączny element jej życia.

  Jak sama mówi największą...

  więcej...
 • Magister fizjoterapii i instruktorka tańca jazzowego. Absolwentka Fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tytuł instruktora sportu o specjalności taniec otrzymała w Polskiej Akademii Sportu. Obecnie studentka Osteopatii w Flanders International College of Osteopathy.

  Nasza fizjoterapeutka ma holistyczne podejście do pacjenta. Terapia jest dobrana indywidualnie w zależności...

  więcej...
 • Renata Sekuła to licencjonowana instruktorka Zumby, która swą pasję do tańca łączy z życiem zawodowym. Na co dzień oddaje się swojej pracy w przedszkolu, a wieczorami napełnia pozytywną energią oraz wywołuje uśmiech na twarzach wszystkich Zumbowiczów na sali.

  Zamiłowanie Renaty do Zumby pozwala jej stawać się coraz to lepszą instruktorką - stale się rozwija nie...

  więcej...